מדוע לבחור בשמלה מותאמת אישית של מעצבת שמלות כלה ?

לבחור מעצבת שמלות כלה זה אומר להתייחס למספר פרטים חשובים ולא רק לשאלה איך נראית השמלה. כלומר, את רוצה גם ליהנות בוודאי מהחוויה עצמה ומעוניינת לקבל יחס נעים, מה שאומר שכדאי לך לחשוב על יעל אסרף

שמלות כלה צנועות במרכז

רבות הנשים אשר ביום חתונתן רוצות ללבוש שמלות כלה צנועות וזאת מסיבות שונות ומגוונות. אך אף כלה לא תהיה מוכנה לוותר שהשמלה הצנועה שלה תהיה היפה ביותר שיש.

מדוע כדאי לקנות שמלות כלה וינטאג

מדוע כדאי לקנות שמלות כלה וינטאג ?​

מדוע כדאי לקנות שמלות כלה וינטאג ?האופנה היא עסק הפכפך, אי אפשר לדעת מה יהיה בעונה הבאה ומה יאהב הקהל הישראלי או העולמי.אך ישנם דברים שאינם משתנים גם באופנה, אחד מאותם דברים אשר נשאר בטרנד כבר כמה שנים הן שמלות כלה וינטאג.שמלות כלה אלו מעוצבות בהתאם לעיצובים מעשורים קודמים. שמלות כלה אלו לקוחות השראה משמלות כלה ישנות יותר ולא סתם כלות רבות בוחרות בהן. ישנן הרבה מעצבי שמלות כלה במרכז, אך רק מעטים מתמחים בעיצוב שמלות וינטאג'.כמובן שבכדי שהשמלה תהיה יפה ניתן לקחת השראה רק מדגם ישן ולא לעצב אותו אחד לאחד כמו הדגם הישן. חשוב להבין כי שמלות וינטאג משאירות חותם עצום על הקהל הרואה אותן והן אחת השמלות היפות ביותר שיש ועל כך יעידו כלות רבות הבוחרות בשמלות אלו.אין כול ספק כי טרנד שמלות הוינטאג רק ילך ויגבר וישאיר חותם עצום על עולם הכלות.שמלות כלה וינטאג – עוד התמחות של יעל אסרףאם אתן מעוניינות לקנות שמלות כלה במחירים שפויים כדאי לכן לבקר בסטודיו של יעל אסרף. יעל מתמחה בעיצוב שמלות כלה וינטאג והיא תעצב לכן את השמלה היפה ביותר שראיתן. אתן יכולות לבחור ממבחר הרב של השמלות הקיימות בסטודיו או לבחור לעצב שמלות כלה בהתאם לטעם האישי שלכן.יעל כבר הלבישה מאות כלות בשמלות וינטאג והיא גאה במיוחד ביכולות העיצוב הגבוהות שלה. יעל תעשה הכול בכדי שתאן תהיו מאושרות מהשמלה שלכן ובכדי שאתן תגרמו לתדהמה אצל האורחים בחתונה שלכן.יעל מאמינה כי מגיע לכל כלה להתחתן בסטייל ובהתאם לרצונות שלה ועל כן היא עושה הכול בכדי לעצב את השמלה היפה ביותר שיש.פנו אל יעל ותזכו לשמלת וינטאג שכמותה עוד לא ראיתן.שמלות כלה וינטאג – כיצד יעל מעצבת אותן?כאשר יעל נכנסת למלאכת עיצוב שמלות הוינטאג היא מקפידה ליצור שמלה עכשווית בטעם של פעם.יעל משקיעה המון בתכנון השמלות והיא תעשה הכול בכדי לתת לכם שמלה שכמותה עוד לא ראו. דבר נוסף עליו יעל מקפידה מאוד הוא שירות לבבי לכל כלה ומתן מענה מידי לכל שאלה. אצל יעל לא תרגישו לבד אפילו לרגע ואתן תזכו ליחס אישי וחם.יעל תעשה הכול בכדי שאתן תהיו שלמות עם ההחלטה שלכן והיא כאן בשבילכן.רוצות שמלת כלה וינטאג ?פנו ליעל ותקבלו יחס חם ואוהב וכמובן שמלה ייחודית ומיוחדת שמחכה רק לכן. ​

הסטודיו של יעל אסרף

הסטודיו של יעל אסרף כה מקפיד על סטנדרטים גבוהים ועושה הכול בכדי בהכלה תשמח עם שמלת הכלה.
ליעל ניסיון עשיר בעיצוב שמלות והיא תעשה הכול בכדי להבטיח כי אתן תהיו מאושרות עם השמלה שלכן.

שמלת כלה בהתאמה אישית

אין ספק כי בגד עושה את האדם ואנו מתייחסים ברצינות תהומית אל הבגדים שאנו לובשים. עובדה זו מתחדדת בצורה דרמטית כאשר אנחנו עוסקים בחתונה.
בחתונה במיוחד הכלה צריכה ללבוש את השמלה היפה ביותר שיש והטובה ביותר שיש וזאת עובדה מוגמרת. על כן כל כלה רוצה לקנות שמלת כלה בהתאמה אישית.

...
...