לוגו בלוג שמלות כלה של יעל

תפירת שמלת כלה

תפירת שמלת כלה היא אחד החלקים החשובים בשמלה. זה יכול להיעשות ביד או במכונה. שמלת כלה היא בגד הנלבש בדרך כלל על ידי אישה, לחתונה שלה. היא מורכבת מחצאית משי, סאטן, טפטה או בד אחר שנכנסת בצורה רופפת למותניים ומשתלבת לרצפה. החצאית עשויה בדרך כלל משכבות מרובות של בד המורכבות בצורה כזו שיוצרת נפח ויוצרות קפלים או סלסולים. מחוך השמלה כולל שרוול אחד או יותר וניתן לעשות זאת עם מגוון צווארים ואורכי שרוולים. המחוך העליון עשוי להיות מעוצב עם עצמות כדי לתת לו מבנה. ניתן ללבוש מחוך גם כדי לתת תמיכה וצורה נוספת.

למה לתפור שמלת כלה?

שמלת הכלה היא החלק החשוב ביותר בחתונה. זה צריך להיות מושלם, ולהיות בדיוק מה שהכלה רוצה. שמלות כלה אינן זולות וזו השקעה גדולה לכל כלה. תהליך התפירה של שמלת כלה יכול לקחת עד חודשיים אם התופרת עושה זאת ביד. תפירת שמלת כלה היא אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך הכנתה. זוהי אומנות הדורשת דיוק וסבלנות, כמו גם יצירתיות ומיומנות. 

תפירת שמלת כלה נעשית בדרך כלל על ידי תופרת מקצועית, שלעתים קרובות יש לה עוזרים רבים. התופרת תיקח את הבד והעיצוב הנבחר ותחתוך אותו בהתאם למידות הכלה. בהתאם למורכבות העיצוב, שמלות מסוימות עשויות לדרוש חיתוך של עשרות חלקים לפני שניתן יהיה לתפור אותן יחד.

איך תופרים שמלת כלה?

ישנן שתי דרכים שבהן ניתן לתפור שמלת כלה של אישה: ביד או במכונה. שיטת התפירה הידנית נעשית בדרך כלל על בדים עדינים יותר ובעיצובים פשוטים, בעוד שתפירה במכונה מהירה יותר קצת פחות מדויקת ובעלת סיכוי גבוה יותר לפגוע בבד.

שמלת הכלה היא הבגד החשוב ביותר שכלה לובשת לחתונתה. זהו סמל היופי, הטוהר והבתולים. את שמלת הכלה לובשת הכלה והיא נתפרת עבורה על ידי אמה או מישהו קרוב אליה. השמלה יכולה להיות עשויה מכל סוג של בד וניתן להתאים אותה בכל צורה או סגנון. הגזרה הפופולרית ביותר לשמלת כלה היא שמלה נפוחה עם מחוך מותאם, חצאית מלאה והרכבה מאחור.

תפירת שמלת כלה
שתפו את הכתבה
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם !
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
חתונות צהרים
טיפים לחתונה
הפקת חתונות בצהרים 

בעבר תמיד נערכו חתונות בערב. אבל כעת, יותר ויותר זוגות בוחרים להתחתן בבוקר או בצהרים. הסיבות לשינוי זה מגוונות אך אחת הפופולריות ביותר היא שקל

קרא עוד »
חתונה על חוף הים
טיפים לחתונה
חתונות על חוף הים

חתונות על חוף הים – כל מה שצריך לדעת בשנים האחרונות חתונת על חוף הים ניהיה בחירה פופולרית ומבוקשת בקרב רבים. על חוף הים אפשר

קרא עוד »
הפקת חתונה בבית
טיפים לחתונה
הפקת חתונה בבית

חתונות ביתיות הפכו פופולריות בתחילת שנות ה-2000, כאשר אנשים הבינו שזה זול יותר ונוח יותר מחתונות מסורתיות. עם זאת, הם לא תמיד היו חוקיים במדינות

קרא עוד »
דילוג לתוכן